16204.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Kozma Andor: Szatírák. Bp., 1898, Athenaeum, 4+238 p. Egyetlen kiadás. Kiadói, festett, díszes, aranyozott dombornyomásos, Gottermayer egészvászon díszkötésben, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, körül festett lapszélekkel, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.