16405.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Lesen und Lernen. Berlin, 1955, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, in German language.