Mándy Iván: Csutak a színre lép. Réber László rajzaival. Bp., 1957, Mó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/313/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~400014/Mandy-Ivan-Csutak-a-szinre-lep-Reber-Laszlo-rajzaival-Bp-1957-Mora-Elso-kiadas-Kia~II1660137
1660137
16205
313
Beschreibung: Mándy Iván: Csutak a színre lép. Réber László rajzaival. Bp., 1957, Móra. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 6000 példány.
: tánczos_gábor