16271.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
May Károly: A rabszolgakaraván. Regényes elbeszélés. Átdolgozta Vida Aladár. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, javított, sérült gerinccel és javított kötéssel, kopottas borítóval.