16062.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
May Károly: Kaiman kapitány. Fordította: Faragó László. Bp., é.n., Uránia. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, 3-14. oldalak kijárnak a könyvből.