15968.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Mécs László összes versei 1920-1940. Sajátkezű verses dedikációval! Bp., 1941, Athenaeum. Hímzett egészvászon-kötésben, néhány lap restaurált, hátsó tartalomjegyzék hiányzik és tollal írt lappal pótolt.