16168.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Petőfi Sándor összes költeményei. Harmadik népies kiadás egy kötetben. Millenniumi kiadás. Bp.,é.n, Athenaeum, 788 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, némileg sérült gerinccel, kissé foltos gerinccel és borítóval.