15502.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Németh Lajos: A XIX. század művészete. A historizmustól a szecesszióig. Bp., 1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.