15078.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
17
Erdély lelke. A hazatért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerkesztette Ignácz Rózsa. A bevezetést Ãrta Zilahy Lajos. Bp., 1940, Dante Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben, jó állapotban.