15179.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ezerszínű Magyarország. Az illusztrációkat Muray Róbert, a fejléceket Gudics József, a fedőlapot Cselényi József rajzolta. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 429 p.+XXXII t. Az utazás az új Magyarországon második, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábláról a papír részben leszakadt.