1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Az újszövetség könyvei. Károlyi Gáspár fordítása és Czeglédy Sándor revíziója nyomán a görög eredetiből fordította a Magyar Bibliatanács Újszövetségi Szakbizottsága. Próbakiadás. Bp.,1956, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje-Evangélikus Egyház-Szabadegyházak Szövetsége. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.