15243.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
Wödl, Hans: Führer durch die Schladminger Tauern. Bécs, 1924, Artaria. Térképmelléklettel, színes illusztrációkkal. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.