2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Sztrókay Kálmán: A kis mérnök. Say Kornél rajzaival. Bp., 1940, Rózsavölgyi, 275 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.