Bücher: Technik Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1716405
15807
313
2200
Books: Technics
Hámori István: Belsőégésű motorok, mótoros vasúti és közúti járművek. Bp.,1940, Hámori István. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított borítóval, kissé deformált, sérült, javított kötéssel. Gáthy Barnabás (1926-) gépészmérnök névbélyegzőjével.
1172633
15808
313
Books: Technics
dr. E. Kromayer, dr. Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., é.n., Novák és Tsa. Modern egészvászon kötésben.
1680259
15809
313
Books: Technics
1702873
15810
313
Books: Technics
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Bp.,cca 1937. Ipari szakkönyvtár Kiadói kissé laza félvászon kötésben. 292p. 1665247
15811
313
Books: Technics
1627548
15812
313
Books: Technics
Ujj Gyula: Gáz-, vízellátás, csatornázás. Bp., 1951, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1615322
15813
313
Books: Technics
Ügyes kezek. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás.
Kiadói kopottas félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
1660358
15814
313
Books: Technics
Vegyes könyv tétel, 3 db:
Kószó József: Szaunák, szoláriumok, fürdők. Bp, 1992, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
Chris Schreiber-Jerry Goldberg: Szauna. Bp, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
Homonnay György-Dr. Molnár Zoltán: Fűtéstechnika. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1633717
15815
313
Books: Technics
Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1614584
15816
313
Books: Technics
B. L. Jacot, D. M. B. Collier: Marconi az éter varázslója. A magyar rádió fejlődésének történetével kiegészítette Zakariás János. Fordította Konkoly Kálmán. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1611980
15817
313
Books: Technics
1616489
15818
313
Books: Technics
E. Aisberg: Ilyen egyszerű a rádió! Fordította: Szabó György. Bp., 1963, Táncsics. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF