Bücher: Technik Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1553153
15819
313
Books: Technics
Szerkesztési atlasz. Szerk.: Herczeg István. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, az elülső előzéklap szakadt.
1552797
15820
313
Books: Technics
1629564
15821
313
Books: Technics
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
1611791
15822
313
Books: Technics
Cressida Bell: Decoratie Schilderen. h.n., 1997, Cantecleer. Kiadói kartonált papírkötés, holland nyelven./ Paperbinding, in Dutch languages.
1567739
15823
313
Books: Technics
Pál Imre: Térgeometria a műszaki gyakoraltban. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Kiadói műbőr-kötés.
1696238
15824
313
Books: Technics
Bőr- és cipőipari minilexikon. Szerk.: Dr. Vermes Lászlóné. Bp.,1975, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
1697378
15825
313
Books: Technics
Werner Cermak: Szitanyomtatás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
1703100
15826
313
Books: Technics
Schenzinger: A fémek regénye. Bp., é.n. Kisgörgényi Bartha Ferenc. Unio. Illusztrált papír védőborítóval.
1613017
15827
313
Books: Technics
Bessenyei Antal: A kis barkácsoló. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., 1967, Minerva. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, foltos.
1584727
15828
313
Books: Technics
1611947
15829
313
2200
Books: Technics
1615314
15830
313
Books: Technics
A technika világa. A. Sz. Fedorov: Miért rozsdásodnak a fémek? Fordította Szőke László./Valkó Iván Péter: Telefon és távíró./ Vécsey Béla: A vas- és acélgyártás./Lőrincz Gáspár: Gépóriások a Szovjetunióban./György Zoltán: Automatagépek./Bodrossy Félix: A plasztikus film.
Bp., 1951-1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF