Bücher: Technik Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1664167
15831
313
Books: Technics
Kádár G.: Rádióvevőkészülékek kapcsolásai. Bp., 1966. Műszaki
1660418
15832
313
Books: Technics
Prohászka János: Esztergályosok és marósok zsebkönyve. Különös tekintettel a menetszámításra. Bp.,(1917),Népszava, 164 p. Harmadik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
1641105
15833
313
Books: Technics
Sárik József: Gépkocsi karosszériák karbantartása és javítása. Bp., 1964, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1629963
15834
313
Books: Technics
Tábori Róbert: A zseblámpától a rádióig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF