1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1897 Az Új idők c. folyóirat második fél évfolyama. (28-53. sz.) Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Kiadói viseltes vászonkötésben, a kötés laza, több lap kijár.
1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldal javítva, ezt leszámítva jó állapotban, a tartalomjegyzék hiányos, a kihajtható képek némelyike a hajtásnál megtört, a borító enyhén viseltes. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről. 800 p. (28×22 cm)
1898 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1903. félév, XXXIII. kötet Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány lap szakadozott lapszélekkel kijár.
1898 Moderne Neubauten. Fortlaufend Erscheinende Illustrierte Blätter für Architektur. Szerk.: Wilhelm Kick. Wien, Friedr. Wolfrum&Cie. Harmadik évfolyam 15 táblája (61,62,65,66,67,75,76,77,78,80,88,91,92,94,95 t.) Német nyelvű építészeti kiadvány különféle városok épületeiről (Prága, Zürich, Stuttgart, Nürnberg, Berlin, Düsseldorf..stb.)/
1898 15 tables from the third year of the Moderne Neubauten (61,62,65,66,67,75,76,77,78,80,88,91,92,94,95 t.), in German language.