Frank jelzéssel: Kalapos hölgy az asztalnál. Akvarell, papír, üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Frank-jelzessel-Kalapos-holgy-az-asztalnal-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-38C39728-cm~II1661343
1661343
10080
314
Beschreibung: Frank jelzéssel: Kalapos hölgy az asztalnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×28 cm
: vörös_iván