10351. 314. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Karácsonyi idill, olaj, vászon, díszes fa keretben, apró lepattanásokkal, 60×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván