Shakespeare (Shakspere, (William): -- összes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Voinovich Géza. Javított kiadás. 1-3. kötet.
Bp. (1924.) Franklin. 555 l.; 450 l.574 l ;Aranyozott, díszes egészvászon kötésben, jó állapotban Jaschik Álmos borítójával. Szép egységes sorozat.
Bessenyei György: A bihari remete, vagy a világ így megyen. Holmi. Debrecen, 1894, Nyomtatott a Város Könyvnyomdájában, XXXII+168 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhásználták, az eredeti elülső borító sérült, javított. Jó állapotban. Első kiadás. Könyvárusi forgalomba nem került./
Half-linen-binding, with rebinding cover, with a little bit damaged and repaired original cover, in good condition, in Hungarian language.
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp. 1939, Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, számozott példány (866/1000). Jó állapotban. Babits Mihály aláírásával!
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. (1937), Athenaeum, 151+1 p. Kiadói félvászon-kötében, kissé laza fűzéssel
Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-8. kötet.
Egy király ifjusága I-III. kötet:
1. A szép aranyművesné.
2. A navarrai herceg szerelmei.
3. A flórenci méregkeverő.
A két Henrik harca I-III. kötet:
1. A négy alsó szövetsége.
2. A meudoni fehér ház.
3. Szent-Bertalan-éj.
A Valois család tragédiája I-II. kötet:
1. Montpensier hercegnő.
2. A király-gyilkosság.
Fordította: Dr. Endre Dénes.
Bp.,[1928],Palladis Rt., (Pallas Rt.-ny.), 255+1+296+287+320+303+271+304+320 p.
Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal, A meudoni fehér ház c. kötet néhány alsó lapszéle foltos.
Fréron A.V.: Pompadour márkiné szerelmi kalandjai. Élet- és jellemrajz eredeti kútfők és titkos memoirok nyomán. Bp., Rozsnyai Károly kiadása. Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotban.