16112.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda Miklós. Válogatta Győry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.