16054.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.