15899.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.