15494.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, a papírborító gerincén kis sérüléssel.