Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a belső kötéstáblák és szennylapok foltosak.
Mezőhegyes lótenyésztésének története 1785-től 1985-ig. Szerk.: Sz. Bozsik Nóra. Mezőhegyes, 1985, Mezőhegyesi Mezőgazdasági Kombinát. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Balla Dezső-Török János: A Szolnoki Papírgyár története. Az alapítástól az államosításig. I. kötet. Szolnok, 1979, PV Szolnoki Papírgyára. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, +211. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos a kötéstábla széle, két lap széle sérült, hiányos, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
Széchényi pesti tervei. Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.