Békés vármegye. Szerk.: Márkus György. Bp., [1936], Békés vármegye monográfiája Szerkesztősége és Kiadóhivatala. Kopott vászonkötésben, az 1-32. oldal kijár.
A 300 éves Soproni Szentbenedekrendi Sz. Asztrik Kat. Gimnázium jubileumi értesítője az 1935/1936. iskolai évről. Közli: Sziklai Jenő. Sopron, 1936, Székely és társa. Kiadói papírkötés, egy-két ceruzás aláhúzással.
Asszonyok és férfiak tüköre.Tanúvallomások a XVII. századbeli Marosvásárhelyről. Az anyagot összeállította, és gondozta, az előszót írta, a jegyzeteket és a szójegyzéket készítette: Vigh Károly. A rajzokat Cseh Gusztáv készítette. Magyar Hírmondó. Bp., 1980, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Mohl Antal: Győr eleste és visszavétele. 1594-1598.
Győr, 1913. Győregyházmegye Könyvsajtója, 135 p. Papírkötés, rossz állapotban, a borítója hiányzik, foltos, a fűzése sérült laza.
Erdők és utak ölelésében. Őriszentpéter monográfiája. 996-1996. Szerk.: Dr. Horváth Sándor. Őriszentpéter, 1998, Őriszentpéter Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés.