15202.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp.,1923, "Magyar Jövő" Ifjúsági Irodalmi Rt., 270 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.