1 800 HUF
Rosty Kálmán: Magyar szentek legendái. Bp., 1906, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült hátsó kötéstáblával, javÃtott gerinccel, megerÅ‘sÃtett kötéssel.