15240.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
Szily József: Maróczy Géza nemzetközi sakkverseny. Budapest 1952. Bp.,1954, Sport. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.