Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1413237
10120
315
2200
Mester József (?-?): Emlékek Adyról. Papírmetszet, jelzett, üvegezett keretben, 39×30 cm
1726996
10121
315
11000
Mészáros Dezső (1923-2003): Negatív, szitanyomat, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26,5×23 cm
1729034
10122
315
Molnár jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, keretben, 35×48 cm 1727724
10123
315
Molnár jelzéssel: 20 db akt vázlatrajz, különféle technika, papír, részben jelzett, különböző méretben 1713421
10124
315
Möckel jelzéssel: Mosónő. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm 1712569
10125
315
Nagy jelzéssel: Női akt háttal. Akvarell, papír, 21×32 cm
1729441
10126
315
28000
Cs. Nagy András (1927-2009): Kompozíció, olaj, fa, üvegezett keretben, 28×38 cm
1731207
10127
315
Nemes Tibor (1955-): Csónak a nádasban. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×49 cm 1731203
10128
315
Nemes Tibor (1955-): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×49 cm 1729014
10129
315
Neogrády jelzéssel: Erdő részlet. Vegyes technika, karton, 40×50 cm 1726543
10130
315
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 47×37 cm
1726419
10131
315
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Diszkóban, olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF