Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1056371
10048
315
cca 1940 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): A szovjet legyőzi a náci Németországot. Propganda grafika. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x45 cm
1056438
10049
315
14000
Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm
1729007
10050
315
Élesdy István (1912-1987): Vihar előtt. Rézkarc, papír, jelzett, 29×47 cm 1556290
10051
315
Farsang Sándor (1945-2015): Vadászat. Szynes rézkarc, papír, jelzett, 45×26 cm 1657562
10052
315
1730829
10053
315
Fényes jelzéssel: Horgász. Akvarell, papír, 40×30 cm 1729884
10054
315
Gadányi jelzéssel: Kompozíció. Akril, karton, keretben, 27×19 cm 1726910
10055
315
Glöckl János (?-): Vörösmarty: A Szent Ember. Rézkarc, papír, jelzett, 14×13 cm
1728762
10056
315
Gráber jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×42 cm
1724743
10057
315
Gruber jelzéssel: Női portré. Szén, papír, apró szakadással, 48×32 cm 1684965
10058
315
60000
Gulyás Dénes (1927-2003): Rémálom (In Memoriam 1956). Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1705922
10059
315
Hartung jelzéssel: Bodrog partján. Olaj, vászon, 40×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF