Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1726848
10084
315
Kárpáti Gergely (?-): Filterek I-III. Rézkarc, papír, jelzett, 10×15 cm (3×) 1728911
10085
315
Kmetty jelzéssel: Férfi akt tanulmány. Szén, papír, 60×42 cm 1705057
10086
315
11000
Koncz Eta (?-2016): Kilátás a dombról. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×56 cm 1706673
10087
315
Koncz Eta (?-2016): Virág. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×15 cm
1712573
10088
315
Kondor jelzéssel: Család. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm 1726574
10089
315
Korda Béla (1899-1972): Kubikosok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×21,5 cm 1713924
10090
315
Korda Béla (1899-1972): Mazeppa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×20 cm 1420480
10091
315
Kormos Balázs (1976-2014): Az éltető erő. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
1726399
10092
315
Kováts jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 50×40 cm
1717235
10093
315
Kozmér jelzéssel: Munkácsy után: Honfoglalás, olaj, farost, 31×72 cm 1618225
10094
315
Kónya Zoltán (1891-?): Emlékezésül, Popelka János műszaki főtanácsos úrnak. Vegyes technika, papír, jelzett, 17×24 cm.
1627612
10095
315
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, jelzett a rézkarcon, papír, foltos, 31x22,5 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF