10253. 315. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF 37,84 EUR, 41,18 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, fa keretben, sérült vászonnal, 21x31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván