10255. 315. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Zenészek. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26x16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván