Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1726542
10024
315
Borbély Gizella (1920-1994): Táj templommal, pasztell, papír, 50×35 cm
1677007
10025
315
100000
Bortnyik Sándor (1893-1976): Díszletterv vázlat 1924 . Szén-ceruza, papír, jelzett (B), feljegyzésekkel, 24,5×36 cm
1731015
10026
315
Botár Edit (1930-2014) : Áriádné fonala. Tus, papír, jelzett, 38×58 cm
1668603
10027
315
Cloud jelzéssel: Vár, olaj, farost, 58×61 cm
1731082
10028
315
Conrad Gyula (1877-1959): Hazatérés. Rézkarc, papír, jelzett, szakadással, üvegezett fa keretben, 21×29 cm
1729405
10029
315
Conrad Gyula (1877-1959): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1725878
10030
315
Czibor Ildikó (1969- ): Mágikus hattyú, olaj, karton, jelzett, keretben, 30×40 cm
1725864
10031
315
Czibor Ildikó (1969- ): Fejgitár, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×21 cm
1688215
10032
315
Czibor Ildikó (1969-):Nyelvelő dallamok. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 29×20 cm
1728944
10033
315
Czigány jelzéssel: Virágzó fa. Olaj, karon, 37×29 cm 1710633
10034
315
28000
Csáky Lajos (1950- ): Este, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 30×8,5 cm 1725459
10035
315
15000
Csókfalvy Sándor (?-?): Na most talán... Olaj, karton, üvegezett keretben, 27×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF