11048.
315. Gelaufene Fernauktion
Stich
60 000 HUF
159,15 EUR, 171,43 USD
Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színezett acélmetszettel. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. jó állapotban / 28 colored steel engraving. In gold plated linen binding.