16095.
315. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Eötvös Károly munkái sorozat két kötete (III-IV. kötetek): A két ördög vára és egyéb elbeszélések. Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések. Bp.,1901-1904, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.