15688.
315. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, geincen kis sérüléssel