15689.
315. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Világlexikon. Könyv mindenről mindenkinek. Budapest, 1927, Enciklopédia Rt. Kiadása. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, kopottas