Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "In memoriam 1914-1917" fém katonai felvarró, hátoldalán sérült "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel (65x38mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. "In memoriam 1914-1917" metal military patch with damaged "Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya" stamp on reverse (65x38mm) C:XF
1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:1-,2 Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" gilt Br decoration with ribbon and thin ribbon in case C:AU,XF NMK 485.
Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés T:2 kis ph. Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion C:XF small edge error
Nagy-Britannia 1914-1920. "Győzelmi Medál" kitüntetés mellszalag nélkül, peremén szám, illetve az adományozott nevének és alakulatának rövidítése (36mm) T:2 Great Britain 1914-1920. "Victory Medal" decoration without ribbon, with serial number on edge and the name and unit of the awarded (36mm) C:XF