Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1724865
30656
315
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - I. Ferenc tallérja 1833" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP 1705844
30657
315
Numismatik
DN "A magyar pénz krónikája - Búcsú a forinttól" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38mm) T:PP
1705846
30658
315
Numismatik
DN "A magyar pénz krónikája - Cum Deo pro Patria et Libertate" Ag emlékérem (20g/0.999/38,61mm) T:PP
1705901
30659
315
Numismatik
DN "A magyar pénz krónikája - Búcsú a forinttól" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP
1641434
30660
315
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP
1703124
30661
315
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Gróf Széchenyi István 1791-1860" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1635497
30662
315
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1986" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 1635476
30663
315
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP 1725372
30664
315
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás 1458-1490" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP 1725389
30665
315
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Eötvös Lóránd 1848-1919" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP kis fo.
1725398
30666
315
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István 1000-1038" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP kis fo. 1725407
30667
315
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF