Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1725990
30470
315
4600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag és Br emlékérem pár (25,37g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP6 1728645
30471
315
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme" Br emlékérem, sérült, eredeti dísztokban (60mm) T:2 HP 754. 1652300
30472
315
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "DR. MED. SAMVEL LOEW - OCTOGENARIVS NVLLAM DIEM PERDIDIT" Br plakett (68x100,5mm) T:2 / Hungary 1926. "DR. MED. SAMVEL LOEW - OCTOGENARIVS NVLLAM DIEM PERDIDIT" Br plaque. Sign.: Lajos Berán (68x100,5mm) C:XF 1731175
30473
315
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Dr. Baumgartner Alajos" Br plakett (100mm) T:2 HP. 1324. 1729867
30474
315
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület Hálája Jeléül" Br lemezérem, rögzítésre szolgáló két lyukkal (60mm) T:2 1729035
30475
315
Numismatik
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar társadalombiztosítás" Br emlékplakett (68-70mm) T:1- 1725322
30476
315
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2
1640985
30477
315
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm) 1725746
30478
315
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" Ag és ezüstpatinázott Br emlékérem (35,75g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo KE41 1725689
30479
315
4600
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem (35,8g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP25 1641552
30480
315
Numismatik
1729839
30481
315
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott, piefort fém emlékérem eredeti tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF