XX. sz. eleje: Antik L. Door márkájú, jelzett barométer és hőmérő fara... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~11/XX-sz-eleje-Antik-L-Door-markaju-jelzett-barometer-es-homero-faragott-fa-kerettel-Vin~II1652691
1652691
11410
316
Flea Market
Rufpreis:
6 000 HUF 15,92 EUR , 17,14 USD
Beschreibung: XX. sz. eleje: Antik L. Door márkájú, jelzett barométer és hőmérő faragott fa kerettel / Vintage barometer 52 cm
: vörös_iván