Neogrády jelzéssel: Pipacs mező a hídnál. Olaj, karton, sérült, keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Neogrady-jelzessel-Pipacs-mezo-a-hidnal-Olaj-karton-serult-keretben-24C39747-cm~II1740358
1740358
10176
316
Beschreibung: Neogrády jelzéssel: Pipacs mező a hídnál. Olaj, karton, sérült, keretben, 24×47 cm
: vörös_iván