Varga Mátyás (1910-2002): Vihar közeledik. Rézkarc, papír, jelzett, 24... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/316/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Varga-Matyas-1910-2002-Vihar-kozeledik-Rezkarc-papir-jelzett-24x30-cm~II1733469
1733469
10261
316
Beschreibung: Varga Mátyás (1910-2002): Vihar közeledik. Rézkarc, papír, jelzett, 24x30 cm
: vörös_iván