Keramiken Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1730139
11073
316
11000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Két szájú füles váza. Repesztett mázas karcolt kerámia, jelzett (Nógrádverőce), apró máz hibával, restaurált, m: 20 cm 1703610
11074
316
24000
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Szent Erzsébet, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
1733848
11075
316
11000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 28 cm 1733749
11076
316
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Kis váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 1733390
11077
316
Art-ceramics
Albrecht Júlia (1948-): "Egészségedre" mázas kerámia korsó, jelzett, hibátlan, m:17 cm
1734745
11078
316
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia halas tálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, 16×11×4,5 cm
1732309
11079
316
11000
Art-ceramics
Díszes Rudolf Ditmar mázas kerámia tortatál, jelzett, talpán hajszálrepedéssel, d: 28 cm 1738869
11080
316
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós dísztányér, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 26,5 cm 1738858
11081
316
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós dísztányér, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal, d: 18 cm 1738219
11082
316
Art-ceramics
Dekoratív kerámia só-borsszóró készlet, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm
1732402
11083
316
2200
Art-ceramics
Szőlőmotívumos kehely Herend jelzéssel, kézzel festett mázas kerámia, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1650537
11084
316
Art-ceramics
Mázas iparművész gyertyatartó és hamuzó, jelzés nélkül, hamuzón apró lepattanással, m: 14,5 cm, d:14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF