16256.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Nagy Lajos, Hunyadi János, Mátyás király. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az első három lap kijár, kissé laza fűzéssel.