16384.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Kurucz költészet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Erdélyi Pál. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.