16283.
316. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. Budapest, 1913, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötés, kopottas borítóval, pár lap hiányzik, (578-583 p.), a kötése kissé sérült.