2 db méhészeti szakkönyv: Dr. Lengyel Géza: Méhek és virágok. Bp., 1943, Országos Magyar Méhészeti Egyesület. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban. A méhészet zsebkönyve. Bp., 1959, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben.
Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Átkötött papírkötés, az elülső borító hiányzik, névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Hatodik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban.
Dr. Anghi Csaba: Nutria- és nyérctenyésztés, perzsa- és pannofixprém termelés. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a felsző lapszéleken egérrágta nyomokkal.
Rapaics Raymund: Magyar kertek. A kertművészet Magyarországon. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyoma. Kiadói félbőr kötés, hiányzó gerinccel, kopottas állapotban.